Menu

Harmonogram zajęć

RODZAJ ZAJĘĆPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
Impact Candy16.45-18.0016.45-18.00
Impact As18.00-19.1518.00-19.15
Impact Impresja18.00-19.3018.00-19.30
Impact Pasja19.15-20.4518.00-19.15
Fitness19.40-20.4019.40-20.40
Szachy17.15-18.4516.30-18.00
PianinoZapisy u nauczyciela
Chór „Magnolia”10.00-11.3010.00-11.30
Jęz. ang. Expert KidsZapisy u organizatora zajęć
Tańce w kręgu19.30-21.30
Bricks4kidz16.30-18.3016.30-17.30
EDU Akademia Umiejętności17.00-18.0016.00-17.00
Uniwersytet III Wieku10.00-12.00
Zaj. relaksacyjne gongi i misy tybetańskie19.45-21.0010.00-11.15
HARMONOGRAM ZAJĘĆ W DOMU KULTURY SM „WSPÓLNY DOM” ul. św. Marcina 2 w roku szkolnym 2021/22
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial