Menu

ZAJĘCIA RELAKSACYJNE

24 września 2021 - Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy, Zapowiedzi
ZAJĘCIA RELAKSACYJNE

Relaksacja przy dźwiękach mis i gongów, to wspaniała podróż na poziomie fizycznym, psychicznym i energetycznym. Dźwięki wydobywające się z instrumentów umożliwiają wejście w stan głębokiego odprężenia, tonizują układ nerwowy, oczyszczają i wzmacniają Naszą aurę. Wibracje mis i gongów wprowadzają harmonię i piękno w każdą komórkę Naszego ciała. Pomagają uporać się z lękiem, stresem, wyczerpaniem, stanami obniżonego nastroju i negatywnymi emocjami. Poprawiają jakość snu i koncentrację. To wspaniały zabieg, który rewitalizuje siły psychiczne i wycisza gonitwę myśli. Relaksacja dźwiękiem cudownie uziemia, zakotwiczając w ciele, a tym samym pozwala spojrzeć na siebie i świat z innej perspektywy.

Koncerty odbywają się cyklicznie (przy zebraniu się min. 5os. grupy) w Domu Kultury SM „Wspólny Dom” przy ul. Św. Marcina 2 w środy o godzinie 19:45 i soboty o godzinie 11.00.

Zapisy proszę składać telefonicznie pod numer : 53 53 58 102. Cena : 60 zł/osobę. Czas trwania : 1h.

Co ze sobą zabrać : koc i poduszkę. Liczba miejsc ograniczona.

Relaksację prowadzi dyplomowana terapeutka holistyczna. Do koncertów wykorzystywane są instrumenty jakości terapeutycznej marki Meinl oraz Peter Hess.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial